Mina synpunkter:

 

TYCK TILL OM HEMSIDAN

Kundservice

Kundservice

Tel: 0371-58 73 00 
Fax: 0371-58 73 90
För frågor via e-post: info@etac.com
För beställning via e-post: order@etac.com

Kundservice för privatpersoner och Etacbutiken
Tel: 0371-58 73 50
För frågor via e-post: etacbutiken@etac.se

Öppettider:
Måndag – Torsdag 08:00-16:30
Fredagar 08:00-16:00 
Lunchstängt 12:00-13:00
Vi håller alltid ordinarie öppettider med undantag för röda dagar.

Besök- och godsadress: Oljevägen 3, 334 32 Anderstorp 
Postadress: Box 203, 334 24 Anderstorp

Fyll i vår beställningsblankett - digital PDF öppnas i nytt fönster »

Använd vårt kontakformulär »

Våra säljare/utbildare hittar du här » 

 

Carlos Madueno
Kundservice
carlos.madueno@etac.com

 

     

Ulrika Ahlsteiner
Kundservice
ulrika.ahlsteiner@etac.com

 

 

Anna-Maria Ståhl
Kundservice
anna-maria.stahl@etac.com

 

 

Gunilla Engstrand
Kundservice Etacbutiken
gunilla.engstrand@etac.com

 

  

Sofia Johansson
Administrativ koordinator
sofia.johansson@etac.com

 

 

 

 
 

Ilija Manojlovski
Kundservicechef/
Kvalitets- och reklamationsansvarig
ilija.Manojlovski@etac.com