CONTACT US »

Grupa Etac to wiodący skandynawski producent rozwiązań i urządzeń zapewniających mobilność. Od ponad czterdziestu lat Grupa Etac opracowuje produkty i usługi, które stwarzają możliwości dla użytkowników i opiekunów. Wszystkie produkty Etac mają jedną wspólną rzecz - są najlepsze w aspekcie jakości, prostoty, funkcjonalności, niezawodności i wzornictwa jakie rynek może zaoferować. Misją firmy Etac jest umożliwienie każdemu nieskrępowanego i niezależnego od nikogo życia oraz realizację marzeń bez względu na jakiekolwiek okoliczności. Etac oferuje pełne wyzwań zawodowych, dynamiczne i nastawione na współpracę środowisko pracy.

Spawacz

PROD/2020/03

Miejsce pracy: Tczew

Pracownikowi oferujemy:

- zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę (docelowo praca na dwie zmiany)

- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie ze skandynawskim kapitałem i wysoką kulturą pracy

- uczestnictwo w uruchomieniu i optymalizacji procesów spawania ręcznego i zrobotyzowanego

- pracę w najlepszej na rynku fabryce w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego

- możliwość rozwoju zawodowego i nauki nowych procesów produkcyjnych

- prywatną opiekę medyczną

- pyszną kawę w miłym otoczeniu

Zakres obowiązków:

- spawanie elementów konstrukcyjnych rurowych zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi oraz dokumentacją techniczną

- kontrola produktu zgodnie z instrukcją pracy i wymaganiami jakościowymi

- dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy – 5S

- realizacja zadań zgodnie z ustalonym planem produkcji

- ciągłe doskonalenie i udział w warsztatach Kaizen

- dążenie do minimalizacji strat i optymalizacji procesów

Wymagania:

- wymagana umiejętność spawania metodą 141 (stale 304 i 316), zakres średnic do 30mm grubość do 1,5mm, spoiny obwodowe, doczołowe, pachwinowe

- uprawnienia spawalnicze metoda 141, grupa materiałowa 8.1, zakres średnic do fi 30mm, grubość do 1,5mm (mogą być nieaktualne – firma zapewni odnowienie uprawnień)

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)

- doświadczenie w pracy z systemami zapewnienia jakości

- umiejętnością czytania rysunku technicznego

- umiejętności manualne, dobra komunikacja w zespole

- inicjatywa i dokładność

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zaaplikuj na praca@etac.com umieszczając numer referencyjny w temacie wiadomości PROD/2020/03

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.