CONTACT US »

Czy chcesz dołączyć do zespołu nowego pracodawcy w Tczewie?
Czy chcesz pracować w firmie, której zależy?
Czy chcesz pracować w firmie, która opracowuje produkty poprawiające jakość życia?

Grupa Etac to wiodący skandynawski producent rozwiązań i urządzeń zapewniających mobilność. Od ponad czterdziestu lat Grupa Etac opracowuje produkty i usługi, które stwarzają możliwości dla użytkowników i opiekunów. Wszystkie produkty Etac mają jedną wspólną rzecz - są najlepsze w aspekcie jakości, prostoty, funkcjonalności, niezawodności i wzornictwa jakie rynek może zaoferować. Misją firmy Etac jest umożliwienie każdemu nieskrępowanego i niezależnego od nikogo życia oraz realizację marzeń bez względu na jakiekolwiek okoliczności. Etac oferuje pełne wyzwań zawodowych, dynamiczne i nastawione na współpracę środowisko pracy.

Numer Referencyjny: HR/2019/01
Miejsce Pracy: Tczew

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowa pracowników: prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem/kontynuacją/rozwiązaniem stosunku pracy
  • Koordynacja pracy biura
  • Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Współpraca z kadrą kierowniczą
  • Obsługa recepcji (przyjmowanie gości, współorganizacja spotkań, monitoring ruchu kołowego przez bramy wjazdowe)
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji (korespondencja, faktury, etc.)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w wprowadzeniu dokumentacji kadrowo - płacowej (np. akta osobowe, rozliczanie delegacji)
  • Umiejętności poruszania się w strukturach firmy międzynarodowej
  • Swobodnej komunikacji w języku angielskim (B2)
  • Znajomość jednego z języków skandynawskich będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności organizacji pracy własnej i utrzymania porządku w dokumentach
  • Sumienności, dokładności, rzetelności i terminowości
  • Biegłej obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomość programu CDN Optima będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie ze skandynawskim kapitałem i wysoką kulturą pracy
  • Pracę w najlepszej na rynku fabryce w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych kwalifikacji)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wzięcia udziału w procesie tworzenia struktur i polityki firmy

Jeśli jesteś zainteresowana/y tym stanowiskie pracy w Tczewie, zgłoś się na praca@etac.com   załączająć numer referencyjny w temacie wiadomości: Number HR/2019/01. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.