CONTACT US »

Czy chcesz dołączyć do zespołu nowego pracodawcy w Tczewie?

Czy chcesz pracować w firmie, której zależy?

Czy chcesz pracować w firmie, która opracowuje produkty poprawiające jakość życia?

Grupa Etac to wiodący skandynawski producent rozwiązań i urządzeń zapewniających mobilność. Od ponad czterdziestu lat Grupa Etac opracowuje produkty i usługi, które stwarzają możliwości dla użytkowników i opiekunów. Wszystkie produkty Etac mają jedną wspólną rzecz - są najlepsze w aspekcie jakości, prostoty, funkcjonalności, niezawodności i wzornictwa jakie rynek może zaoferować. Misją firmy Etac jest umożliwienie każdemu nieskrępowanego i niezależnego od nikogo życia oraz realizację marzeń bez względu na jakiekolwiek okoliczności. Etac oferuje pełne wyzwań zawodowych, dynamiczne i nastawione na współpracę środowisko pracy.

Magazynier (LM/2020/03)

Miejsce pracy: Tczew

Pracownikowi oferujemy:

- zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie ze skandynawskim kapitałem i wysoką kulturą pracy

- pracę w najlepszej na rynku fabryce w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego

- atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych kwalifikacji)

- możliwość rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

- rozładunek dostaw materiałów w tym tzw. dłużyzn

- prawidłowe składowanie materiałów w przeznaczonych do tego lokalizacjach

- terminowe wydawanie komponentów na produkcję na podstawie sygnałów zapotrzebowania

- przyjmowanie wyrobów gotowych na stan magazynowy

- przygotowywanie zamówień sprzedażowych i załadunek wysyłek wraz z prawidłowym przygotowaniem dokumentacji

- dbanie o prawidłowy stan magazynu

- ewidencjonowanie ruchów magazynowych w systemie komputerowym

- przestrzeganie zasad BHP i procedur jakości

- nadzór nad sprawnością techniczną wyposażenia magazynowego

Oczekiwania wobec kandydata:

- wykształcenie min. średnie techniczne

- uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie w ich obsłudze (wymóg konieczny)

- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- doświadczenie w pracy w organizacjach posiadających system zapewnienia jakości będzie dodatkowym atutem

- znajomość j. angielskiego – mile widziana

- samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej

- terminowa realizacja zaplanowanych zadań

- dbałość o jakość własnej pracy, staranność

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zaaplikuj na praca@etac.com umieszczając numer referencyjny w temacie wiadomości LM/2020/02

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatam