CONTACT US »

Czy chcesz dołączyć do zespołu nowego pracodawcy w Tczewie?

Czy chcesz pracować w firmie, której zależy?

Czy chcesz pracować w firmie, która opracowuje produkty poprawiające jakość życia?

Grupa Etac to wiodący skandynawski producent rozwiązań i urządzeń zapewniających mobilność. Od ponad czterdziestu lat Grupa Etac opracowuje produkty i usługi, które stwarzają możliwości dla użytkowników i opiekunów. Wszystkie produkty Etac mają jedną wspólną rzecz - są najlepsze w aspekcie jakości, prostoty, funkcjonalności, niezawodności i wzornictwa jakie rynek może zaoferować. Misją firmy Etac jest umożliwienie każdemu nieskrępowanego i niezależnego od nikogo życia oraz realizację marzeń bez względu na jakiekolwiek okoliczności. Etac oferuje pełne wyzwań zawodowych, dynamiczne i nastawione na współpracę środowisko pracy.

Asystent/-ka Biura

Miejsce pracy: Tczew

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracy recepcji
  • Współpraca z kadrą kierowniczą
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji (korespondencja, faktury, etc.)
  • Organizacja spotkań i konferencji
  • Wsparcie działu HR i Finansów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w wprowadzeniu recepcji
  • Umiejętności poruszania się w strukturach firmy międzynarodowej
  • Bardzo dobrego języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość j. szwedzkiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności organizacji pracy własnej i utrzymania porządku w dokumentach
  • Sumienności, dokładności, rzetelności i terminowości
  • Bardzo dobrej obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomość programu CDN Optima będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie ze skandynawskim kapitałem i wysoką kulturą pracy
  • Pracę w najlepszej na rynku fabryce w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych kwalifikacji)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wzięcia udziału w procesie tworzenia struktur i polityki firmy
  • Rozwój zawodowy w obszarze administracji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Etac Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ul. Obrońców Westerplatte 3 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Etac Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ul. Obrońców Westerplatte 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.